Menu

The Blogging of Gaarde 427

cheekplain8's blog

 تغییر در راه نیست اینجاست. Covid-19 آن را با سرعتی ناخوشایند آورده است و بازاریابان آن را احساس می کنند. وقتی در آینده نزدیک خانه های خود را ترک می کنیم ، مصرف گرایی به نظر نمی رسد.

مسلماً نباید. اولویت های ما تغییر کرده است و استراتژی های بازاریابی باید این را منعکس کنند. بازاریابی از راه لمس یا پیام ناشنوایان یکی از سریع ترین راه ها برای از بین بردن افرادی است که امیدواریم بتوانند بر آنها تأثیر بگذارند.
بنابراین ، بازاریابان چگونه می توانند از منظر پس از همه گیر شدن استفاده کنند؟ ما همه پاسخ ها را نمی دانیم ، اما چند نکته روشن است. چرا تولید محتوا اینجا آنچه که بازاریابان باید در جهان پس از همه گیری انتظار داشته باشند وجود دارد و اینکه چگونه می توانند در حال حاضر برتری رقابتی داشته باشند.
هنوز هم در این با هم
این همه گیر بودن میزان ارتباط همه ما را تأیید کرده است. ما در خانه می مانیم تا از جامعه محافظت کنیم. ما برای خیر بیشتر فداکاری می کنیم و این ذهنیت در نحوه خرید مردم از این به بعد خونریزی می کند.
مارک های پیشرو از منحنی جلوتر هستند. نایک از مصرف کنندگان می خواهد "در داخل بازی کنند ، برای دنیا بازی کنند." این مارک با یک کمپین پشتیبانی از هزینه های برنامه نویسی حق بیمه در برنامه Nike Training Club از این پیام رسانی پشتیبانی کرد.
Neha Singh ، مدیر عامل بازاریابی و نوآوری در BAM گفت: "آنها هنوز هم مردم را به حرکت تشویق می کنند ، که در مورد مارک آنها صادق است - اما آنها این کار را به گونه ای انجام می دهند که احساس جامعه ای را که در حال حاضر مورد نیاز است ، بپذیرد." ارتباطات
بیشتر برای شما: موفقیت در املاک و مستغلات از طریق 20215 روش برای دستیابی به ایده های عالی تجاری ، رسانه های اجتماعی از اهمیت حیاتی برخوردار است قرارداد اصلی ربات: مارک ها باید بدانند که چگونه این تعادل را برقرار کنند - و این به شعارهای سریع نیاز دارد. Sanja Komljenovic ، مدیر عامل و بنیانگذار ONA Creative توضیح داد: "اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، مصرف کنندگان می خواهند بدانند که پولشان به سمت شرکتهایی می رود که کار درستی انجام می دهند ، حتی اگر کار سختی باشد."
این بدان معناست که مشتریان ممکن است بخواهند بدانند که آیا محصولات غذایی شما از طریق منابع پایدار تهیه شده اند یا اینکه چگونه از کارمندان خود در سراسر همه گیر محافظت کرده اید. این نگرانی ها را شخصاً نگیرید. مصرف کنندگان به سادگی می خواهند از مشاغل متعهد شوند که در عوض از نگرانی های خود پشتیبانی می کنند. تحقیقات سال 2018 از مینتل نشان داد که 73 درصد از مصرف کنندگان تحت تأثیر خیرات شرکت ها هنگام تعیین محل خرید قرار می گیرند. به زودی تغییر نمی کند.
صبر و کتاب جیبی خود را امتحان کنید
"در بیشتر بحران ها ، تیم های بازاریابی اولین کسانی هستند که شرکت می کنند ، اما این بحران متفاوت است. در حال حاضر ، استفاده از اینترنت بین 50 تا 70 درصد افزایش یافته است. " "در حالی که ممکن است مشتریان شما خرید نکنند ، آنها درگیر خرید و فروش هستند. شما به بازاریاب هایی نیاز دارید که بتوانند دلار شما را افزایش دهند و از آزمایش نمی ترسند. "
استراتژی های بازاریابی - اکنون و پس از همه گیری - باید بر استفاده از محتوا برای ایجاد ارتباطات آنلاین قدرتمند متمرکز شوند. با انسانی سازی نام تجاری خود و صحبت با نگرانی های مصرف کنندگان - نه شرکت خود - می توانید یک مکالمه مداوم را پرورش دهید ، حتی در میان افرادی که در موقعیت های مالی نامطلوبی قرار دارند یا مسئولیت های متعددی را بازی می کنند. پشتیبانی همیشه به درآمد وابسته نیست. قرنطینه به ما آموخته است که مکالمات آنلاین می توانند به همان اندازه تعاملات رو در رو معنی دار باشند و بازاریابان باید توجه داشته باشند.
"دی جی ها مهمانی های مجازی برگزار می کنند. مربیان یوگا در مورد Zoom آموزش می دهند. سرآشپزها در حال آماده سازی طوفان در IG Live هستند. " "به همین ترتیب ، مارک ها منابع و فرصت های زیادی برای ارتباط با جوامع خود دارند."
به آنچه برند شما روی میز می آورد فکر کنید: آیا می توانید یک سمینار بازاریابی محتوا برگزار کنید؟ آیا می توانید به طور موقت کلاس آنلاین را بصورت رایگان برگزار کنید؟ آیا می توانید یک سری از فیلم های DIY را راه اندازی کنید؟ مردم انتظار تولیدات در سطح هالیوود را ندارند ، بنابراین از آزمایش نترسید. حتی مجریان اصلی شبکه نیز اخبار را از اتاق نشیمن خود تحویل می دهند.
درعوض ، اصالت و ارزش را هدف قرار دهید. به عنوان مثال ، Bellwether Coffee یک پیام ویدیویی ایجاد کرد که ساده اما صمیمانه بود. این نوع محتوای پ

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.